Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Юрій Солод: Ми будемо добиватися проведення повної перевірки фінансово-господарської діяльності «Слов'янського курорту»

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Солод підтримав ініціативу мешканців Слов'янська, спрямовану на проведення ретельної перевірки всієї фінансово-господарської діяльності ДП СКРЦ «Слов'янський курорт».

За його словами, до ініціативної групи вже увійшли найактивніші та небайдужі місцеві жителі, представники громадської ради та депутатського корпусу Слов'янська. «Питання порятунку санаторіїв курорту сьогодні є завданням номер один не тільки для Слов'янська, прифронтової Донеччини, а й для всієї України. Необхідно зробити все, щоб унікальна здравниця була збережена і змогла продовжити надавати спеціалізовану допомогу людям з інвалідністю», – зазначив парламентарій.

Юрій Солод підкреслив, що разом з народним депутатом від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталією Королевською вони продовжують вести переговори на рівні Кабміну і Донецької обласної ВЦА щодо порятунку «Славкурорту». «Курорт повинен зберегти статус державного значення. Також необхідно забезпечити повне держзамовлення на придбання путівок до санаторіїв. Кабмін зобов'язаний передбачити і виділити необхідне фінансування на відновлення санаторіїв», – підкреслив політик.

Юрій Солод також додав, що ще одним елементом контролю діяльності здравниці може стати створення наглядової ради, до якої увійдуть представники громадськості, місцеві та народні депутати, представники бізнесу та правоохоронних органів.

Нагадаємо, в грудні 2019 року Юрій Солод та Наталія Королевська за домовленістю з Міністерством оборони України домоглися повного виведення українських військових з санаторіїв «Слов'янського курорту».

Опубліковано: 13 лютого 2020
×
Приєднатися