Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Солод і Наталія Королевська за доброю традицією доставили благодатний вогонь у Святогірську Лавру

Увечері суботи, 1 травня, Благодатний вогонь, який прибув спецрейсом з Єрусалима, був доставлений у Свято-Успенську Святогірську Лавру до початку пасхального богослужіння. Організація доставки святині стала можливою завдяки допомозі та участі народних депутатів від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрія Солода і Наталії Королевської.

За словами духовенства, частинка священного полум'я доставляється парламентарями до Лаври вже багато років поспіль.

«Для нашої родини стало доброю традицією напередодні Великодня доставити Благодатний вогонь в Лавру, храми Слов'янщини. Тепер всі православні зможуть принести частинку священного полум'я з Єрусалиму до своїх домівок, поділитися ним з рідними і близькими. Воскресіння Христове – найбільше свято для кожного християнина. Вітаємо зі світлим святом Великодня! Христос Воскрес!» – сказав народний депутат Юрій Солод.

«Святогірська Лавра – це місце сили, віри і духу, тут людям повертають надію і віру в завтрашній день! За роки війни підтримку, тепло і домашній затишок тут знайшли десятки тисяч переселенців і постраждалих від бойових дій мирних людей. Величезна заслуга в цьому саме владики Арсенія, який теплотою свого серця зігрів десятки тисяч нужденних, які потребують турботи і підтримки. Це – приклад всім, як потрібно об'єднуватися, діяти і разом повертати території, людей і мир в нашу країну! Зі світлим святом Воскресіння Христового!» – зазначила народний депутат, ініціатор Національної платформи «Жінки за Мир» Наталія Королевська.

Благодатний вогонь виноситься з Гробу Господнього на особливому богослужінні, яке здійснюється щорічно у Велику суботу, напередодні православного Великодня у храмі Воскресіння Христового в Єрусалимі. Винесення Святого Світла символізує вихід з Гробу Світла Істинного, тобто воскреслого Ісуса Христа.

Опубліковано: 2 травня 2021
×
Приєднатися