Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Юрій Солод: «Медреформа» Супрун повністю знищила програми підтримки людей з різними формами вродженої та набутої інвалідності

Про це в ході відвідин громадських організацій людей з інвалідністю на Донеччині заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Солод.

«Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю разом з волонтерами благодійного фонду "Дорога життя" ми відвідали громадські організації у Слов'янську, Миколаївці, Слов'янському та Олександрівському районах, які опікуються проблемами людей з інвалідністю. Завдяки таким спільнотам здійснюється навчання та професійна реабілітація людей з інвалідністю I-III групи, організовується їхнє дозвілля. На жаль, "медреформа" Уляни Супрун та інші псевдореформи уряду повністю знищили програми підтримки людей з різними формами вродженої та набутої інвалідності, які діяли раніше. Але завдяки професійності колективів цих установ людям з інвалідністю надається допомога на найвищому рівні», – підкреслив Солод.

Нардеп зазначив, що тільки за офіційними даними в Україні близько 7% людей з інвалідністю. Але насправді їх понад 15%, і всі вони потребують системного державного захисту і підтримки. Разом з колегами Юрій Солод зареєстрував законопроект №2031-1, який передбачає підвищення всіх соціальних виплат цій категорії громадян.

«Нам потрібно змінити ставлення до людей з інвалідністю, створити здорове інклюзивне суспільство і безбар'єрний простір, а також забезпечити гідний рівень соціальних виплат. Наша вимога - істотно підвищити розмір соціальної допомоги людям з інвалідністю та забезпечити державну підтримку Центрам професійної реабілітації. Це не просто обов'язок уряду, а його борг перед громадянами», - підкреслив опозиційний політик.

Опубліковано: 2 грудня 2019
×
Приєднатися