Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Павленко: Вимагаємо скоротити витрати на силовиків і чиновників, а гроші направити на допомогу сім'ям

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає від влади переглянути бюджетну політику: скоротити витрати на силовиків і чиновників, а гроші направити на допомогу українським сім'ям. Про це 8 вересня з трибуни ВР заявив народний депутат Юрій Павленко.

«За даними Держстату, у першому півріччі в Україні народилося лише 132,5 тисяч дітей, а влада продовжує займатися підміною демографічної і сімейної політики фейковими заходами, наприклад, створенням Національної соціальної сервісної служби, базова функція якої інспекційна. Як це збільшить народжуваність в Україні? Це призведе до подальшого зменшення народжуваності», - наголосив Юрій Павленко.

За його словами, влада рапортує про свої чергові успіхи, а людям в Україні живеться все гірше. Після «реформи» медицини від села до найближчого пологового будинку їхати 100 кілометрів. Отримати соціальну допомогу та послуги просто неможливо.

«Люди не можуть знайти нормальну роботу. Українські сім'ї не бачать підтримки від держави. Ось чому народжуваність скорочується і демографічна прірва зростає. Ми вимагаємо переглянути бюджетну політику. Скоротити витрати на силовиків і чиновників, а гроші направити на допомогу українським сім'ям», - резюмував народний депутат.

Нагадаємо, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ зареєструвала в парламенті законопроект, який передбачає підвищення виплат при народженні дитини: за першу дитину — 100 тис. грн, за другу — 200 тис. грн, за третю та наступних — 400 тис. грн.

Довідково. Держстат очікує, що за підсумками 2021 року в Україні народиться не більше 270 тисяч дітей, що на 20 тисяч менше ніж у 2020 році. Найвищий рівень народжуваності в Україні зафіксований у 2012 – 520 тис. і 2013 - 503 тис. роках.

Опубліковано: 8 вересня 2021
×
Приєднатися