Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Юрій Павленко: Заради дітей із особливими освітніми проблемами готовий домовлятися навіть із політичними опонентами

Про це заявив народний депутат від ПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко, коментуючи свою участь у новоствореному міжфракційному депутатському об’єднанні «За права дітей із особливими освітніми проблемами».

«Для мене дуже важливе все, що стосується благополуччя дітей. Зокрема дітей, які потребують особливого захисту і підтримки. Мене завжди вражало, як по-дилетантськи безвідповідально і цинічно, «по-живому» за часів попереднього президента запроваджували інклюзивну освіту. Пам’ятаю, як на Житомирщині доводилося відстоювати інтернати, які намагалася закрити наша «розумна» центральна та місцева влада. Не думали ані про дітей, ані про батьків, ані про викладачів установ», – зазначив Юрій Павленко.

Зі слів народного депутата, дітей мали намір відправити до звичайних, неспеціалізованих закладів, а приміщення інтернатів – взагалі розпродати.

«Дітей збиралися відправити у звичайні школи, де відсутні підготовлені вчителі, немає відповідних умов для ефективного навчання особливих дітей, немає навіть необхідної інфраструктури. Фактично, прикриваючись гарними словами, збиралися зруйнувати систему, вибудувану десятиліттями. Ми могли втратити унікальних спеціалістів. Дехто вже накинув око на приміщення інтернатів. Але, на щастя, нам вдалося їх зберегти», – розповів опозиційний політик.

«Щоб у когось знов не виникла ідея подібних злочинних експериментів, я готовий продовжувати відстоювати інтереси дітей із особливими проблемами на парламентському рівні», – резюмував Юрій Павленко.

Юрій Павленко також висловив надію, що йому вдасться знайти спільну мову із колегами з депутатського об’єднання, співголовами якого, окрім нього, стали троє представників пропрезидентської партії – Павло Сушко, Юлія Гришина та Олександр Качура.

Опубліковано: 21 вересня 2020
×
Приєднатися