Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Павленко: Ухвалені нинішнім парламентом законопроекти переважно посилювали каральні функції держави щодо власних громадян

Порядок денний Верховної Ради був перевантажений другорядними і лобістськими законопроектами, які далекі від потреб, очікувань і бажань пересічних українців. Люди чекали законів про підвищення пенсій, відновлення соціальної справедливості і незаконно позбавлених пільг відповідно до рішення Конституційного суду, проте Верховна Рада на їхні потреби не відреагувала.

Так прокоментував підсумки роботи парламенту народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко.

«Ухвалені нинішнім парламентом законопроекти переважно посилювали каральні функції держави щодо власних громадян у соціальній та економічній сферах – збільшувалися штрафи, покарання, інспекційна та контрольна функції держави, але нічого не було зроблено для захисту громадян навіть у період локдаунів. Оцінювати роботу цього парламенту позитивно не можна», – наголосив парламентар.

Юрій Павленко зазначив, що депутати від ОП-ЗЖ принципово не брали участь у тих позачергових засіданнях парламенту, на яких не розглядалися першочергові для громадян питання, – зменшення тарифів, збільшення фінансування медицини і захист громадян напередодні чергової хвилі коронавірусу.

«Влада лише імітує бурхливу діяльність, розповідає про нові законопроекти і «великі будівництва», а насправді переймається тільки легалізацією канабісу та своїми власним інтересами», – підсумував Юрій Павленко.

Опубліковано: 13 липня 2021
×
Приєднатися