Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Павленко: Ми вимагаємо відсторонити Микиту Потураєва від головування Комітетом гуманітарної та інформполітики

Таку заяву 14 липня оприлюднили  народні депутати від ОП-ЗЖ, члени Комітету гуманітарної та інформполітики Юрій Павленко та Олександр Качний.

Зокрема,  депутати  від  ОП-ЗЖ зазначили, що їхня політична сила звернулася до Регламентного комітету, Голови парламенту та правоохоронних органів, щоб ті надали оцінку виступу Потураєва у Верховній Раді. А поки триватиме розслідування цього інциденту, Потураєв немає права вести засідання.

«Конструктивна робота Комітету на цій сесії затьмарилася дуже некоректним, на межі з Кримінальним кодексом виступом в залі Верховної Ради. Ми як фракція звернулися до правоохоронних органів, певні відповіді вже почали надходити. Звернулися також до спікера парламенту  і до Регламентного комітету щодо дій конкретного народного депутата - голови нашого комітету. Регламентний комітет почав на минулому засіданні розгляд цього подання і переніс його на сьогодні, щоб запросити і заслухати позицію Потураєва і потім ухвалювати рішення. На мій погляд, це коректна позиція Регламентного комітету. З точки зору честі нашого комітету, пропоную зараз ухвалити рішення направити голову комітету Микиту Потураєва на засідання Регламентного комітету, щоб він висловив свою позицію. Щоб Регламентний комітет міг ухвалити рішення. А у нас є багато заступників голови, які можуть провести засідання нашого комітету. Проведення засідань не наживо, ховання за відеоконференціями теж не додає честі нашому комітету», – сказав Юрій Павленко.

Опозиціонери наголошують, що поки Комітет  ВР не ухвалить такого рішення, вони не братимуть участі в голосуванні питань порядку денного Комітету  з  питань гуманітарної та інформаційної політики. Таку ж вимогу вони висували на попередньому засіданні 30 червня.

 

Опубліковано: 14 липня 2021
×
Приєднатися