Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Павленко: Ми не дозволимо розбазарити народну землю!

Під час робочої поїздки на Житомирщину 8 червня, народний депутат, голова регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко на зустрічах із фермерами та представниками аграрного сектора обговорив питання «земельної реформи».

«Ми не маємо права допустити цей розпродаж ні в якому разі! Вагомих аргументів проти цього більш ніж достатньо. По-перше, влада вводить в оману український народ розмовами про майбутні інвестиції, які, мовляв, хлинуть в Україну. Насправді для іноземних «інвесторів» хочуть створити всі умови, щоб перетворити нашу країну в сировинну колонію. Від нас будуть вивозити дешеву сировину, тоді як всі доходи будуть осідати за кордоном та ні про який розвиток українського села не буде йти мови», - заявив Юрій Павленко.

Політик зазначив, що владу абсолютно не цікавить захист селян - власників землі. Їй байдуже до питання відродження українського села, створення життєздатних сільських громад і підвищення рівня життя селян, розвитку вітчизняного агропромислового комплексу.

За словами парламентаря, уряд цілеспрямовано позбавляє національного сільгоспвиробника податкових пільг і підтримки. Цій же меті послужила і непродумане перекроювання кордонів територіальних громад, що призвело до закриття сільських ФАПів, шкіл і т.д.

«Мета влади зрозуміла: як можна швидше передати українську землю в руки іноземного капіталу та фінансових спекулянтів. Тому вона в пожежному порядку, з грубим порушенням Конституції і чинних законів «продавлювала» через парламент потрібний їй пакет законів. Вся ця земельна «епопея» з самого початку базувалася на обмані та фальсифікації. Однак ОП-ЖЗ не дозволить розбазарити народну землю. Наша партія чітко висловила свою негативну позицію з цього питання, звернулася до Конституційного суду і просить усіх громадян підтримати нас, не бути байдужими, коли мова йде про головне - долю землі, нашого головного національного багатства. Ми не допустимо її незаконного розпродажу!» - підкреслив Юрій Павленко.

Опубліковано: 8 червня 2021
×
Приєднатися