Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Павленко: Як би не завершилися вибори в Одесі, чинна міська влада їх вже програла

Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко заявив під час брифінгу у пресцентрі кандидата в мери Одеси Миколи Скорика.

Він наголосив, що все, що з учорашнього дня відбувається в Одесі, має ознаки системних та спрямованих дій щодо викривлення волевиявлення одеситів.

«Розпочалося все з блокування роботи міської ТВК, потім було і «мінування», і «тітушки», і т.ін. Сьогодні маніпуляції навколо голови ТВК продовжилися, навіть «провели» фейковий з’їзд однієї з партій, щоб змінити голову комісії. ЦВК на це оперативно відреагувало і змінила голову, хоча жодних змін в реєстрі щодо керівника міської організації цієї партії так і не відбулося», – зазначив Юрій Павленко.

За його словами, це все говорить про намагання чинної влади вплинути на роботу міської ТВК та будь-яким чином зберегти свої крісла.

«Ми готуємо відповідні судові позови і будемо відстоювати право ТВК працювати чесно і у рамках закону. Щоб ніхто не міг змінити волю одеситів, висловлену під час виборів міського голови», – сказав народний депутат.

Юрій Павленко підкреслив, як би не завершилися вибори, можна констатувати, що чинна міська влада їх програла. «Чинна влада Одеси ці вибори вже програла. Програла у боротьбі за чесне, справедливе та прозоре волевиявлення. Ми зробимо все, щоб захистити вибір жителів, щоб місто мало успішне майбутнє», – наголосив парламентар.

Опубліковано: 15 листопада 2020
×
Приєднатися