Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Павленко: Якщо не навести порядок в лісовому господарстві, то скоро в Україні просто не залишиться ні лісів, ні фахівців

Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко під час зустрічі з працівниками Конотопського агролісгоспу.

У поточному році галузь опинилася у критичному стані, фактично залишившись без фінансування. Про це розповів директор підприємства Віталій Богдан.

«Лісове господарство формує 1,5% ВВП країни, тому держава не ставила довгий час перед галуззю «наполеонівських планів». Справжні проблеми почалися тоді, коли значно збільшився податковий тиск та зменшилася бюджетна підтримка. У поточному році галузь опинилася у критичному стані, фактично залишившись без фінансування », - сказав Віталій Богдан.

 «Голосно, заявивши про програму відновлення лісів, що йде влада так і не виділила покладені на це гроші. Зате обклала лісників подвійним оподаткуванням: рентні платежі і плата за землю водночас. Те, що влада заганяє лісове господарство в тяжкі фінансові обставини, в кінцевому підсумку призводить до непоправимих наслідків для всієї економіки країни», - зазначив народний депутат.

Юрій Павленко підкреслив, що ставлення держави до галузі необхідно міняти і ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ готова переглянути законодавчу базу, яка б захистила галузь.

«Необхідно переглянути законодавство в цій сфері, підвищити зарплату працівникам лісової галузі, щоб ті не виїжджали за кордон. Вирішувати питання з ресурсозбереженням, а це і зниження відходів лісової промисловості, і зниження втрат через неправильне зберігання, транспортування. Це цілий комплекс питань пов'язаний із використанням сучасних технологій, які допомогли б максимально залучити відходи в промисловий цикл, залучати інвесторів і т.д. І формувати екологічний імідж України », - підкреслив Юрій Павленко.

Всі ці питання представники ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ знають і готові вирішувати.

Опубліковано: 11 липня 2019
×
Приєднатися