Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Юрій Павленко: Економічна криза в Україні буде страшнішою за коронавірус, і часу на роздуми немає. Потрібні негайні дієві рішення для захисту людей і економіки

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ наполягає на конкретних заходах щодо підтримки людей, яким в умовах епідемії коронавірусної інфекції та економічної кризи необхідна допомога з боку держави. Про це народний депутат Юрій Павленко заявив в ефірі телеканалу «112 Україна» у четвер, 26 березня.

Парламентарій зазначив, що наразі напрацьовано низку законопроектів невідкладного характеру. «Один з них є надзвичайно важливим – він стосується як соціальної і економічної підтримки населення, так і підтримки підприємств. Там є ціла низка норм, яких сьогодні потребують люди – починаючи від підтримки пенсіонерів в частині комунальних платежів та соціальних допомог, і до підтримки малого, середнього і великого бізнесу, а також трудових прав людей. Все це необхідно приймати. Над цим законопроектом досить серйозно працювали різні фракції і комітети, в тому числі і мої колеги по партії. У питанні економічної частини безпосередньо в постійному режимі працював Олександр Колтунович, у соціальній – Наталія Королевська. Власне, всі депутати нашої фракції активно попрацювали над цим законопроектом», – підкреслив Юрій Павленко.

Однак, за його словами, не всі вимоги опозиціонерів були враховані. «Зокрема, ми наполягаємо на збільшенні прожиткового мінімуму і мінімальної пенсії – це конкретні заходи щодо підтримки тих категорій громадян, які сьогодні найбільш гостро потребують підтримки з боку держави. Також у нас є низка пропозицій для допомоги українському бізнесу і економіці в умовах епідемії та фінансово-економічної кризи, яка накрила Україну. Причому фінансово-економічна криза до нас прийшла раніше, ніж вірус, і це, на жаль, провал роботи попереднього уряду Гончарука», – зазначив народний депутат.

Опубліковано: 26 березня 2020
×
Приєднатися