Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Павленко:Аби підтримати вітчизняне виробництво, необхідно відновити економічні зв’язки з країнами СНД

На цьому наголосив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко, коментуючи поїздку до смт Іршанськ Хорошівського району Житомирської області.

Юрій Павленко відвідав ТОВ «Валки-Ільменіт», де видобувається титанова руда, та «Межиріченський гірничо-збагачувальний комбінат». Обидва підприємства страждають від нестачі кваліфікованих кадрів та відсутності підтримки з боку держави.

«За останні роки відбулося повне усунення держави від управління економічними процесами. Більшість програм модернізації промисловості були згорнуті. Це призвело до відтоку кадрів — висококваліфіковані фахівці вимушені працевлаштовуватися за кордоном. Сьогодні багато українських підприємств працює у півсили, але потенціал та можливості країни набагато більші. А люди потребують якісних умов праці, гідних зарплатах та соціальних гарантій», — зазначив Юрій Павленко.

План, який пропонує ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, це план миру, підвищення соціальних стандартів та економічного зростання України.

«Для того, щоб стимулювати зростання економіки України, ми плануємо цільове фінансування державних програм, здешевлення кредитів, зниження податкових ставок і введення податкових канікул для малого і середнього бізнесу. Крім того, аби підтримати вітчизняне виробництво, необхідно відновити економічні зв’язки з країнами СНД. Метою партії у сфері економічної політики є відродження України як сучасної індустріальної держави з високим рівнем науково-технологічного розвитку, конкурентною промисловістю та високими соціальними стандартами», – резюмував Юрій Павленко.

Опубліковано: 12 липня 2019
×
Приєднатися