Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Юрій Павленко: Бюджет-2020 консервує бідність, а не долає її

Фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ не буде голосувати за проект бюджету на 2020 рік, адже її пропозиції у ньому не враховані. Про це заявив журналістам у Верховній Раді народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко.

«Наша фракція не буде голосувати за проект бюджету на 2020 рік. Ми підготували альтернативний проект бюджету і подали наші поправки до Бюджетного комітету. Але більшість з наших пропозицій не враховані. А те, що врахували, позначили дивною позначкою «розглянути можливість». Це означає, що в остаточному варіанті бюджету наші пропозиції навряд чи з’являться. Тому ми вважаємо, що бюджет залишається антисоціальним, і ми за нього голосувати не будемо. Бідність цим проектом не долається, а, навпаки, консервується», – підкреслив Юрій Павленко.

Також народний депутат висловив обурення у зв’язку з тим, що з порядку денного прибрали законопроект від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, яким суттєво зменшувалась ціна на газ.

«Сьогодні був змінений порядок денний, через що не розглядається вкрай важливий законопроект ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ №1122, який дав би можливість знизити ціну на газ напередодні опалювального сезону. Це перший законопроект від опозиції, який потрапив до порядку денного за 50 днів, але сьогодні ми його у порядку денному не побачили, хоча лобістські та корупційні законопроекти залишилися. Партія влади вигадала турборежим, від якого страждає ефективність роботи Верховної Ради і взагалі суспільство», – сказав він.

Кричущою, за його словами, є ситуація із законопроектом №2178-10 щодо реформи ринку землі.

«Вранішня ситуація є безпрецедентною, коли таємно зібрали лояльних депутатів, щоб провести через комітет законопроект про ринок землі. Це демонструє, що влада хоче почати продаж землі, зробивши це максимально кулуарно та підступно для людей і суспільства», – зауважив Юрій Павленко.

Опубліковано: 18 жовтня 2019
×
Приєднатися