Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Юрій Чмирь поведе сумську команду ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ на місцеві вибори

Про це стало відомо сьогодні, 16 вересня, під час партійної конференції, на якій відбулося висунення кандидатів у депутати місцевих рад і міських голів на виборах 25 жовтня. Символічно, що партконференція проходила на території музею партизанської слави «Спадщанський ліс» в Путивлі.

Голова обласної організації ОП-ЗЖ Олександр Стрельченко заявив, що делегати партійної конференції зібралися тут не випадково. Саме звідси почався легендарний партизанський рейд під командуванням Сидора Ковпака, який разом з іншими військовими підрозділами привів нашу країну до перемоги під час Великої Вітчизняної війни.

«Жителі Сумщини бачать, як ми відстоюємо їхні законні права, як працюємо в округах. З нашою політичною силою вони пов'язують свої надії на зміни на краще в кожній громаді і державі в цілому. Вони вірять нам, і ми повинні виправдати цю довіру. Я впевнений, що команда сумських опозиціонерів зможе це зробити», – підкреслив у своєму виступі Олександр Стрельченко.

На партійну конференцію прибуло більше 200 партійців з усіх куточків Сумщини. У своїх виступах делегати переймалися проблемами, з якими щодня стикаються люди і які не в змозі вирішити нинішня влада. Тому потрібно брати владу в свої руки на місцях, щоб звільнити країну від непрофесійності та бідності. І почати відновлювати і розвивати Україну.

В ході конференції делегати затвердили передвиборчу програму Сумської регіональної організації політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» на місцевих виборах 25 жовтня і висунули кандидатів у депутати місцевих рад: Сумської обласної, районних та місцевих рад об'єднаних територіальних громад Сумської області.

Поведе команду на місцеві вибори та очолить обласний список екс-губернатор Сумщини Юрій Чмирь.

«Я прийняв пропозицію від керівника обласної організації ОП-ЗЖ Олександра Стрельченко приїхати на конференцію, поділитися своїми думками і планами подальшого розвитку Сумщини. Разом з колегами ми плануємо розробити програму розвитку Сумської області на 5 років «Сумщина-2025». Це буде стратегічний план з цифрами і пріоритетами, де та які об'єкти будуть з'являтися, які напрямки будемо розвивати. Це – підприємства, робочі місця, поліпшення сфери ЖКГ, підвищення якості медицини та освіти і так далі. Головне наше завдання – вивести Сумщину на такий рівень, щоб область була не тільки успішною в Україні . а й відомою своїми досягненнями за кордоном», - поділився своїми планами Юрій Чмирь.

Він відзначив професійність команди ОП-ЗЖ і готовність бачити в її рядах всіх, хто підтримує цілі і завдання політичної сили, готовий працювати на благо Сумщини, працювати на результат.

«Ми відновимо все найкраще і будемо рухатися тільки вперед!» – підкреслив Юрій Чмирь.

На конференції Юрія Чмиря прийняли до лав ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ.

Кандидатом на посаду мера Сум партійці висунули екс-заступника голови Сумської ОДА Тамару Іщенко.

«Ми йдемо на місцеві вибори єдиною командою однодумців, яка, незважаючи на всі випробування, не зрадила своїм принципам і переконанням. У нас в команді люди, які мають великий управлінський і практичний досвід. Ми повинні зробити життя мешканців Сумщини кращим, показати людям перспективу і довести, що є команда, яка здатна працювати на благо людей. І ми це зробимо», - підкреслила Тамара Іщенко.

Опубліковано: 16 вересня 2020
×
Приєднатися