Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Земельна афера влади залишить українців і без землі, і без грошей

Так звана земельна реформа – яскравий приклад антинародної політики нинішньої влади, проштовхуючи яку вона каже про інвестиції і розвиток сільського господарства, а насправді створює умови для знищення фермерів та переходу української землі під контроль іноземних компаній і фінансових груп. Завдання захисту прав українських громадян, відродження села та збереження українських чорноземів – національного надбання українського народу – їй не цікаві і не важливі.

Про це у коментарі журналістам заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

«Проголосувавши так звану земельну реформу, "слуги" на догоду іноземним спекулянтам наплювали на думку людей. Їх не хвилює, що переважна більшість українських громадян проти відкриття ринку землі. І що без референдуму таке важливе питання вирішувати не можна», – сказав політик.

За словами Юрія Бойка, замість широкого обговорення земельної реформи влада спеціально вибрала для її проштовхування період епідемії і жорстких карантинних обмежень.

«Справжні цілі влади очевидні – змусити селян-пайовиків та українських фермерів продавати земельні наділи. Тому уряд послідовно скорочував підтримку аграріїв навіть у період епідемії та карантину. Життя в українському селі зробили нестерпним. Закриваються школи, ФАПи та лікарні, працювати ніде, тарифи непідйомні. А гучний піар влади про передачу сільгоспземель громадам – ​​не що інше, як підготовка до масштабних розкрадань, вся відповідальність за які ляже на місцеве самоврядування», – зазначив він.

Співголова партії акцентував, що ОП-ЗЖ з самого початку виступала категорично проти такої земельної реформи і відстоювала право громадян на володіння земельним наділом, гарантоване Конституцією і Земельним кодексом. Політична сила вимагала держпідтримки для сільгоспвиробників. Зараз оскаржує конституційність земельної реформи у Конституційному Суді.

«Ми звернулися до Конституційного Суду і тримаємо на контролі цей процес. Ми не дозволимо владі обдурити людей і провести "земельну аферу". Про жоден продаж землі іноземцям мови бути не може. Українською землею повинні володіти тільки громадяни України», – підкреслив Юрій Бойко.

Опубліковано: 8 червня 2021
×
Приєднатися