Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Зе-команда обіцяла мир та допомогу людям, але не виконала нічого

Про це заявив Співголова партії Юрій Бойко, виступаючи на мітингу ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, якій проходить 9 вересня у Києві.

«Сьогоднішня влада не зробила нічого, щоб виконати Мінські угоди. І нинішній президент, і вся його команда не знайшла політичної волі для врегулювання конфлікту на Донбасі», - сказав він.

Жодної з обіцянок, які вони давали людям вони не виконали, - наголосив політик.

«Вони обіцяли що будуть боротися з бідністю, що зменшать комунальні тарифи, що в країні буде демократія. Що ми бачимо сьогодні? В Україні продовжується війна, чиняться репресії проти опозиції, знищується свобода слова», - зазначив Юрій Бойко.

Співголова партії підкреслив, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ готова повернути мир в Україну, добитися справедливості та благополуччя для громадян.

«Тільки наша партія бореться за справедливі тарифи і ми знаємо як це зробити. Тільки наша партія зможе зробити реальні робочі місця в країні. Ми зробимо все, щоб в країну повернути мир, стабільність і розвиток. За нами стоїть багатомільйонна армія наших партійців і виборців. Ми не припинимо боротьбу. Я вірю – разом ми переможемо!» - підкреслив у своєму виступі Юрій Бойко.

На мітинг ОП-ЗЖ в Києві на підтримку миру, демократії та свободи слова в Україні зібралося понад 6 тисяч учасників з різних куточків країни.

 

Опубліковано: 9 вересня 2021
×
Приєднатися