Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Завдання парламенту – допомогти людям і вивести країну з кризи

Порядок денний, запропонований владою на нову парламентську сесію, не відповідає інтересам держави і потребам громадян. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА –ЗА ЖИТТЯ пропонує альтернативний порядок денний. Про це Співголова фракції ОП-ЗЖ Юрій Бойко заявив  у  коментарі  журналістам.

«Найгострішими проблемами  на сьогодні є зростання цін і тарифів, боротьба із бідністю. Люди очікують врегулювання конфлікту на Донбасі та виведення з кризи вітчизняної економіки. Але до сесійної зали потрапляють законопроекти, які розколюють суспільство, посилюють податковий тиск для підприємців, скорочують соціальні гарантії для незахищених категорій громадян», - зазначив  народний депутат. 

За словами Співголови фракції, ОП-ЗЖ як послідовну опозиційну силу такий порядок денний не влаштовує.

«Ми пропонуємо альтернативний порядок денний. Будемо добиватися введення мораторію на підняття житлово-комунальних тарифів, повернення державного контролю над цінами, підвищення соціальних стандартів. Необхідно приймати закони, для політичного врегулювання конфлікту на Донбасі. Для подолання кризи в економіці ухвалювати рішення про зниження адміністративного тиску на бізнес. Особливої уваги потребує медицина. І нарешті  потрібно погасити заборгованість із заробітних плат медикам, вчителям, шахтарям та іншим категоріям бюджетників. Все це має бути враховано під час складання державного бюджету», – вважає Юрій Бойко.

Всі  необхідні для цього законопроекти розроблені депутатами-опозиціонерами і зареєстровані у парламенті.

«Якщо Верховна Рада дослухається до пропозицій нашої фракції, ситуацію в країні можна буде виправити. Ми допоможемо людям, підтримаємо підприємців і збережемо країну», – резюмував Юрій Бойко.

Опубліковано: 3 вересня 2021
×
Приєднатися