Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: За два роки при владі нові політики не виправдали очікувань людей

За два роки свого президенства Володимир Зеленський не виконав практично жодної своєї обіцянки. Щоб не допустити катастрофи в країні, подолати епідемію та кризу, сьогодні потрібно об’єднати зусилля всіх конструктивних політичних сил. Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив у ефірі ток-шоу «Право на владу» на телеканалі «1+1».

Ключовими з них були: припинення воєнного конфлікту на Донбасі та подолання бідності.

«Головні обіцянки нинішнього президента – відновлення миру в Україні , «кінець епохи бідності», зниження тарифів, створення нових робочих місць, припинення трудової міграції – не виконані. Так, це важкі завдання, але він не зміг з ними впоратися. І життя людей з кожним днем погіршується», – зазначив Юрій Бойко.

Однією з головних причин такого стану справ Співголова ОП-ЗЖ вважає абсолютно провальну кадрову політику нинішньої влади.

«Неприпустимо, коли кандидатуру на посаду міністра за 20 хвилин до голосування приводять до зали парламенту, і людина абсолютно не готова. І така кадрова чехарда не припиняється. Звідси і нинішня кризова ситуація в країні. Сьогоднішній уряд абсолютно непрофесійний, по суті, це просто філія Офісу президента. І це було видно, коли за вказівкою з ОП просто взяли і забрали гроші з антиковідного фонду», – зазначив Юрій Бойко.

Співголова фракції опозиціонерів закликав всі політичні сили до об’єднання задля подолання викликів, що стоять перед країною. Насамперед це стосується відновлення миру на сході країни.

«Одне з найголовніших завдань, що стоять перед нами, – це врегулювання конфлікту на Донбасі, повернення людей і територій. Зараз потрібно зробити все, щоб не допустити загострення ситуації, проявити політичну волю і ухвалити законопроекти, які відкриють шлях до відновлення миру на українській землі», – сказав парламентар.

Також, наголосив Юрій Бойко, консолідації зусиль вимагають питання боротьби з епідемією, соціального захисту людей, зниження тарифів, допомоги бізнесу.

«Ситуація в країні дуже серйозна. Епідемія набирає обертів, рівень життя громадян падає, підприємства ледве зводять кінці з кінцями, люди не знають, що буде завтра. Потрібно терміново приймати рішення, які дозволять допомогти медицині, підтримати людей та бізнес у цей непростий час. Фракція ОП-ЗЖ підготувала пакет відповідних законодавчих ініціатив, і ми готові до конструктивної співпраці задля того, щоб країна змогла повернутися до нормального життя», – резюмував Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Опубліковано: 2 квітня 2021
×
Приєднатися