Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Замість встановлення справедливих тарифів влада всіма способами витягує з людей останні гроші

Українці повинні отримувати газ власного видобутку за його собівартістю. А не так, як зараз робить влада – спочатку підняли тарифи за послуги ЖКГ до захмарного рівня, а тепер витягують з людей останнє. Рішення про автоматичний арешт рахунків боржників – черговий елемент цієї антинародної політики. Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив у коментарі журналістам у вівторок, 13 липня.

Він підкреслив, що влада встановлює необґрунтовані тарифи на газ, через що люди просто не в змозі оплачувати рахунки за комунальні послуги.

«Цей так званий ринок – це коли беруть вартість газу на європейському хабі і кажуть, що у нас буде така-то ціна. Але до чого газ вітчизняного видобутку до європейського хабу? Чому встановлюється та чи інша ціна, вони відповісти не можуть. В результаті тарифи йдуть у небо, люди не можуть платити, заборгованість зростає», – зазначив Юрій Бойко.

Парламентарій закликав встановити справедливі та економічно обґрунтовані тарифи.

«Візьміть український газ, собівартість якого разом з інвестиційною складовою близько 3000 грн за тисячу кубометрів, і продавайте його людям. Також потрібно гарантувати субсидії всім, хто їх потребує, встановити мораторій на підвищення тарифів і забезпечити прозоре тарифоутворення», – підкреслив Співголова фракції опозиціонерів.

Політик також наголосив, що потрібно негайно скасувати наказ Міністерства юстиції про автоматичний арешт рахунків людей, у яких виникла заборгованість за послуги ЖКГ.

«Рішення про автоматичний арешт рахунків боржників – це черговий елемент антинародної політики влади. Мін'юст повинен негайно скасувати цей наказ. Обґрунтовуючи дане рішення, в уряді посилаються на європейський досвід. Але в Європі немає пенсій в 100 доларів при ціні газу в 400. Цій антинародній політиці має бути покладено край», – підкреслив Юрій Бойко.

Опубліковано: 13 липня 2021
×
Приєднатися