Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Замість зниження тарифів влада пропонує людям збільшення податків і легалізацію канабісу

Питання, які вносяться до порядку денного Верховної Ради, не тільки не відповідають вимогам та очікуванням суспільства, а часто навіть погіршують положення громадян. Замість зниження тарифів влада посилює податкове навантаження та переймається легалізацію канабісу.

Про це 12 липня на Погоджувальній раді заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко

«Людей хвилює різке зростання цін і тарифів, беззахисність перед новою хвилею епідемії, проте парламент проштовхує «реформи», які збільшують податкове навантаження на громадян та бізнес. Встановлюється зовнішній контроль над українськими судами та правоохоронною системою. Нові закони посилюють розкол у суспільстві та міжнаціональні суперечності. При цьому ініціативи опозиції, спрямовані на покращення життя людей, систематично блокуються або умисно провалюються провладною більшістю», – сказав політик. 

Він нагадав, що більше місяця тому на розгляд парламенту була внесена Постанова щодо зниження житлово-комунальних тарифів. 

«Голосування за цю постанову провалено. Провладна більшість не хоче спрямовувати газ вітчизняного видобутку та дешеву електроенергію від «Енергоатому» на потреби населення за справедливими тарифами», – наголосив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ. 

Депутати із провладних фракцій не хочуть збільшувати фінансування медицини до 5% ВВП, зупинити так звану реформу Супрун і захистити громадян перед новою хвилею коронавірусу, яка вже накрила наших сусідів, додав політик. 

«В умовах пандемії та економічної кризи замість підтримки громадян та бізнесу влада посилює податковий тиск на підприємців та українські родини. Натомість фракція ОП-ЗЖ запропонувала законопроект №3811, який дозволяє скасувати ПДВ на продукти харчування, безалкогольні напої та ліки, житлово-комунальні послуги. І це стало б реальною допомогою мільйонам українських домогосподарств», – сказав Юрій Бойко. 

Співголова опозиційної фракції закликав владу повернутися обличчям до людей.

«Ми закликаємо монобільшість на цьому парламентському тижні розглянути питання зниження тарифів, податків та нарощування фінансування медицини. Інакше восени нас очікує глибока соціальна і політична криза, єдиним виходом з якої стануть тільки перевибори», – резюмував Юрій Бойко.

Опубліковано: 12 липня 2021
×
Приєднатися