Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Влада влаштовує видовища без хліба, намагаючись прикрити свої провали

Влада провалила виконання своїх передвиборчих обіцянок, тому намагається відвернути увагу суспільства популістськими ініціативами та влаштовуючи переслідування неугодних. Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив у коментарі журналістам у Верховній Раді у четвер, 3 червня.

За його словами, монобільшість так само продовжує ігнорувати гострі проблеми людей, у порядку денному парламенту – другорядні та популістські законопроекти.

«Законопроект про олігархів – чисто популістський. Якогось раціонального зерна в ньому немає. Замість нього потрібно прийняти закон про тих, хто не виконує передвиборчі обіцянки. Нинішній президент, йдучи на вибори, обіцяв зниження тарифів, мир на Донбасі, боротьбу з бідністю і т. ін. Але нічого з цього не виконано», – зазначив Співголова фракції опозиціонерів.

Юрій Бойко підкреслив, що замість виконання своїх передвиборчих обіцянок влада влаштовує позасудові розправи над опонентами, задіюючи для цього незаконні механізми. Виконання законів і дотримання Конституції – обов'язок влади, але вона діє якраз навпаки.

«РНБО не збиралася з питань боротьби пандемією, з інших важливих проблем. Ця структура перетворилася на таку собі таємну канцелярію, через яку проводяться рішення, які на законних підставах провести не можна. Почали із закриття опозиційних телеканалів, потім стали відправляти під санкції неугодних. Це незаконний механізм. Вже починаються позови до європейських судів, Верховний комісар ООН з прав людини виступила із засудженням подібних дій. Те, що РНБО взяла на себе функції такого собі карального органу, сьогодні бачать всі. Люди розуміють, що це просто видовища без хліба, якими намагаються прикрити провали влади», – резюмував Юрій Бойко.

Опубліковано: 3 червня 2021
×
Приєднатися