Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Влада урізає субсидії, змушуючи людей відмовлятися від благ цивілізації

Постійно підвищуючи комунальні тарифи та створюючи перепони для отримання субсидій, влада змушує людей відмовлятися від благ цивілізації. Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив в ефірі телеканалу «НАШ» у четвер, 24 червня.

Він зазначив, що через труднощі з отриманням субсидій «стогін стоїть по всій країні».

«Влада погнала пенсіонерів в органи соцзабезпечення. Спочатку людина повинна надати довідки. Потім їй на рівні ОТГ кажуть, що вона щось неправильно зробила, передають документи у райцентр, потім в обласний центр. В результаті люди змушені місяць стояти в чергах. І так по всій країні», – сказав політик.

За його словами, однією з причин скорочення субсидій є брак коштів у бюджеті. При цьому влада відмовляється знижувати тарифи.

«Влада обіцяла знизити тарифи. Не можете зробити цього за раз – знижуйте поетапно, а не навпаки, весь час підвищуєте їх. І чому ви раптом вирішили, що можете продавати газ, добутий в Україні, у кілька разів дорожче від його собівартості?» – зазначив Юрій Бойко.

Парламентар вважає, що нездатність вирішити тарифне питання свідчить про непрофесіоналізм уряду.

«Урядовці самі толком не можуть пояснити, навіщо піднімати тарифи. Вони просто не можуть нормально керувати, даючи людям можливість спокійно жити і платити за комунальні послуги. І не доводити ситуацію до того, щоб люди добровільно відмовлялися від благ цивілізації, перекривали газ і переходили на дрова», – підкреслив він.

Юрій Бойко зазначив, що сьогодні є всі можливості знизити тарифи на послуги ЖКГ.

«Населенню газ потрібно продавати власного видобутку за собівартістю, а це близько 3 тисяч гривень за кубометр. Гарантувати субсидії всім, хто їх потребує, встановити мораторій на підвищення тарифів і забезпечити прозоре тарифоутворення. Відповідні законопроекти фракція ОП-ЗЖ давно зареєструвала у парламенті, і ми закликаємо їх розглянути», – резюмував Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Опубліковано: 25 червня 2021
×
Приєднатися