Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Влада продовжує заплющувати очі на кризу в країні

Порядок денний роботи парламенту та ініціативи влади далекі від вирішення злободенних питань. Замість хліба – видовища, замість дієвих для людей законів – популізм та відверте шкідництво. Про це заявив Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко під час виступу на Погоджувальній раді у понеділок, 14 червня.

«Суто популістський закон про олігархів, який жодним чином не вирішує питання відокремлення політики від грошей. Це те, що потрібно зробити в державі. Я вже не кажу про незрозумілі ініціативи посадки мільярда дерев за 3 млрд гривень, які дуже нагадують нам корупційну оборудку з перерозподілом антиковідного фонду. Весь парламент проголосував тоді за виділення коштів на боротьбу з ковідом, але вони зникли невідомо куди. Частково вони спливли на дорогах, частково ще десь, але, в усякому разі, не були використані за призначенням», – сказав народний депутат.

Що стосується інших законопроектів, то, за словами Співголови опозиційної фракції, складається враження, що їхня головна мета – відібрати у громадян останні кошти. «Всіх українців, які мають більше 0,5 га, влада хоче обкласти податками. Люди, які вирощують продукцію, щоби вижити і прогодувати свої сім’ї, повинні будуть віддати останнє. Це ж стосується і введення ПДВ на продаж квартир. Зрозуміло, що забудовники перекладуть ПДВ на людей, які хочуть купити ці квартири», – зазначив Юрій Бойко.

Така ж сама ситуація із так званою нульовою декларацією. «Декілька років тому всі чиновники, а їх приблизно мільйон людей, заповнили електронні декларації, і при цьому вони не відшкодовували 5% свого майна або своїх статків. Ми всі розуміємо, що це законопроект для середнього класу, тому що пенсіонерам нема чого декларувати, а багаті люди давно вивели своє майно до інших країн», – пояснив парламентарій.

Це притому, як підкреслив Юрій Бойко, суспільство готують до підняття тарифів у новому опалювальному сезоні. «За рік тарифи зросли на 35%. Люди не в змозі платити за такими цінами. Але замість того щоб зменшувати тарифне навантаження, суспільство готують до нового витку зростання тарифів на газ, електроенергію і воду», – зазначив він.

Юрій Бойко наголосив, що за умов економічної та соціальної кризи, зростання державного боргу така політика влади є згубною та злочинною для країни.

«Позиція ОП-ЗЖ чітка і проста. Якщо популістський парламент відокремив себе від народу, то він має бути переобраний, і потім вже новий парламент повинен сформувати уряд, який буде справами відповідати на те, що турбує людей, і те, що потрібно для держави, щоб вона могла розвиватися», – акцентував Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Опубліковано: 14 червня 2021
×
Приєднатися