Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Влада зраджує півмільйона виборців Донбасу, позбавляючи їх права голосу на виборах

Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи ініціативи військово-цивільних адміністрацій Луганської та Донецької областей щодо скасування виборів на частини територій цих областей.

«Влада в черговий раз цинічно обдурила людей. Передчуваючи свою повну поразку, вона пішла навіть далі своїх попередників-партії війни, ініціювавши скасування виборів. Це ніщо інше, як спроба узурпації влади в руках цих політичних банкрутів», - заявив Юрій Бойко.

Політик зазначив, що скасування місцевих виборів на цих територіях і позбавлення права голосу громадян - це грубе порушення Конституції і міжнародного права.

«Ми вимагаємо негайної відставки чиновників, які виступили з подібною ініціативою. Немає ніяких законних причин, щоб скасувати вибори. У разі, якщо ЦВК підтримає це злочинне рішення - ми негайно оскаржимо цю постанову в суді. Люди мають право обирати собі владу, а не покірно приймати рішення переляканих чиновників», - заявив парламентарій.

Юрій Бойко підкреслив, що в тих ОТГ, які сьогодні хочуть викреслити з участі у виборчому процесі, цілком нормально проходили нещодавні президентські і парламентські вибори. Тому ніяких причин для скасування там місцевих виборів просто не існує.

«Єдина причина для скасування виборів – страх «слуг» перед своїм народом. Люди вже побачили, що все, що декларувалося Зе-командою на минулих виборах, викреслено і забуте. В країні не відновлений мир. Економіка в руках профанів і нездарів йде в глибоку кризу. В період епідемії влада займається продажем землі та відкриттям казино, а не підтримкою власного народу і вітчизняної економіки. Вже зрозуміло, що навіть на місцевому рівні, а особливо в Донецькій і Луганській областях, люди дадуть цьому оцінку. «Слуги» бояться виборів, тому що там їх чекає розгром. І тому боягузливо намагаються їх скасувати», - резюмував Юрій Бойко.

Нагадаємо, раніше керівники військово-цивільних адміністрацій Донецької і Луганської областей відправили на адресу Центральної виборчої комісії перелік ОТГ, в яких нібито «неможливо» забезпечити виборчий процес. Жертвами свавілля в Донецькій області повинні стати жителі Світлодарську, Торецьку, Волноваської, Ольгинської, Вугледарської, Мирненської, Сартанської, Авдіївської, Мар'їнської і Очеретинської ОТГ. У Луганській області це торкнеться жителів Горської, Лисичанської, Попаснянської, Сєвєродонецької, Ніжнетепловскої, Станично-Луганської, Широківської та Щастинської громад.

Опубліковано: 8 серпня 2020
×
Приєднатися