Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Влада віддаляє відновлення миру, якого хочуть українці

Влада має припинити робити провокаційні заяви і забезпечити переговорний процес для досягнення миру в Україні. Про це заявив у коментарі журналістам Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

Нагадаємо, в ефірі одного з телеканалів віце-прем'єр з реінтеграції тимчасово непідконтрольних територій Олексій Резніков оголосив, що Україна більше не приїде до Мінська на переговори. Заступник глави української делегації в Тристоронній контактній групі в ультимативній формі висловився за перенесення засідань ТКГ після припинення пандемії та карантину в іншу країну.

«Це чергова заява, яка нічого доброго країні не принесе. Такими заявами офіційний Київ налаштовує проти себе владу Білорусі. Відмова від такого майданчика, як Мінськ, жодним чином не поліпшить наші позиції на шляху просування до миру», – зазначив народний депутат.

Юрій Бойко підкреслив, що сьогодні всі політики повинні об'єднатися навколо спільної мети – досягнення миру на Донбасі, миру в Україні.

«Для цього, по-перше, потрібно негайно відновити перемир'я, яке було у нас минулого року. І будь-які заяви, які стоять на перешкоді цього, потрібно розцінювати як антинародні. Тому коли говорять, що ми не поїдемо туди, роблять якісь заяви щодо Мінського процесу, це руйнує перемовини, загострює стосунки з сусідами. Люди хочуть миру. І сьогодні головне завдання влади і всіх відповідальних політичних сил – запобігти ескалації конфлікту, відновити стійке перемир'я і знизити напруженість на лінії розмежування», – резюмував Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Опубліковано: 7 квітня 2021
×
Приєднатися