Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Влада зобов'язана захистити людей від зростання тарифів

Під час опалювального сезону влада зобов'язана захистити людей від зростання тарифів і забезпечити громадян дешевим газом власного видобутку. Про це в ефірі телеканалу «Наш» заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко. .

«На ринку природного газу складається реально загрозлива ситуація. У Європі, куди ми так прагнемо, газ вже по 750 доларів за тисячу кубометрів. До зими ця ціна буде рости. Це непідйомна ціна для наших людей, для нашої економіки. Населення повинно бути забезпечено газом власного видобутку. За ціною за 3-4 тисячі гривень за тисячу кубометрів», - підкреслив Юрій Бойко.

Співголова фракції опозиціонерів зазначив, що влада не робить нічого для того, щоб зупинити зростання тарифів на житлово-комунальні послуги, а це призведе до ще більшого зростання заборгованості населення за комуналку і зниження життєвого рівня людей.

«У минулому році «Укргазвидобування» видобуло 14,2 млрд кубометрів газу, населення використовувало 8,2 млрд, ТКЕ для потреб населення - 4,7 млрд, бюджетні установи - 0,4 млрд - це означає, що газу власного видобутку нам цілком вистачає для забезпечення населення і бюджетної сфери. Для зниження цін для промисловості потрібно укладати прямі контракти з Росією, але владі абсолютно наплювати на проблеми, з якими українці стикаються щодня», - сказав політик.

Юрій Бойко нагадав, що ОП-ЗЖ давно зареєструвала в парламенті пакет законопроектів, спрямованих на зниження тарифів, однак влада вперто ігнорує ці ініціативи опозиціонерів.

Опубліковано: 14 вересня 2021
×
Приєднатися