Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Влада нічого не робить для підготовки до нової хвилі епідемії коронавірусу

У зв'язку з поширенням нового штаму коронавірусу «Дельта» Україні загрожує нова хвиля епідемії. Однак сьогодні влада нічого не робить, щоб запобігти негативному сценарію розвитку ситуації. Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

Він зазначив, що представники влади багато піаряться на боротьбі з епідемією, однак нічого не роблять для реального поліпшення ситуації в охороні здоров'я.

«Коли захворюваність зростає, чиновники розповідають, як вони борються з коронавірусом. Однак дієву допомогу та підтримку медицина так і не отримує. Суттєвого підвищення зарплат медикам не відбулося, «реформа Супрун» триває, лікарням як і раніше не вистачає фінансування та обладнання, відбувається скорочення персоналу. Але влада робить вигляд, що все гаразд», – сказав Юрій Бойко.

Політик наголосив, що в таких умовах нормальна підготовка до нової хвилі епідемії неможлива.

«Експерти попереджають про ризики поширення штаму коронавірусу «Дельта», але ми не бачимо ніяких дій влади щодо запобігання негативним сценаріям. В умовах дефіциту фінансування медзаклади не зможуть підготуватися до нової хвилі епідемії. Темпи вакцинації населення також залишаються недостатніми», – зазначив парламентарій.

Співголова фракції опозиціонерів підкреслив, що подібна недбалість неприпустима і ставлення влади до охорони здоров'я має бути кардинально змінено.

«ОП-ЗЖ вимагає покласти край шкідницькій медреформі, яка позбавляє людей доступу до охорони здоров'я, забезпечити фінансування медицини на рівні мінімум 5% ВВП, гарантувати гідну оплату праці медиків, припинити скорочення мережі медзакладів і забезпечити їх усім необхідним. Також потрібно підвищити темпи вакцинації, причому дуже важливо, щоб у людей була можливість вибору вакцини. Тільки так можна дати відсіч спалаху епідемії, що насувається. В іншому разі бездіяльність чиновників може дуже дорого обійтися людям», – резюмував Юрій Бойко.

Опубліковано: 9 липня 2021
×
Приєднатися