Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Влада повинна збільшити виплати постраждалим від пожеж на Луганщині

Про це заявив Співголова ОППОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи трагедію, пов'язану з масштабними пожежами на Луганщині.

«На Луганщині понад 1000 осіб залишилися без даху над головою. Є загиблі, багато людей в лікарнях. Це страшна трагедія. Зрозуміло, ми допомагаємо і будемо допомагати далі, як робили це і раніше. Наші волонтери вже працюють, передана гуманітарна допомога. Але, те, що в нашій державі є люди, які поспішають прийти на допомогу, яким небайдуже, але це не означає, що держава повинна самоусунутися від виконання своїх функцій», - заявив Юрій Бойко.

Він зазначив, що запропонована урядом компенсація за втрачене житло - навіть близько не відповідає сумам, які потрібні в реальності.

«Те що ми почули від прем'єр-міністра - це 200-300 тисяч за втрачене майно. Цього явно недостатньо. Люди вискакували з будинків у чому були і втратили все. За 300 тисяч гривень - будинок не відновиш і квартиру не купиш. Ця сума має бути збільшена, ми за цим прослідкуємо», - підкреслив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ.

За словами політика, влада не зробила жодних висновків після липневих лісових пожеж на Луганщині.

«Заходи потрібно приймати заздалегідь - і профілактичні, і професійні. А не пробувати гасити пожежу, коли вона вже розгорілася. Ціна такої злочинної недбалості - життя і здоров'я людей», - підкреслив Юрій Бойко.

Опубліковано: 3 жовтня 2020
×
Приєднатися