Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Влада повинна долати економічну кризу і допомагати людям, а не плодити порожні концепції

Соціально-економічна ситуація в Україні стрімко погіршується. Але замість реальних справ уряд плодить «концепції». Про це заявив журналістам Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи схвалений 10 березня Кабміном Шмигаля проект «Стратегії економічної безпеки України на період до 2025 року».

«У країні зростає державний борг. Україна втрачає позиції на зовнішніх ринках, а на внутрішньому – збільшується залежність від імпорту. З країни виводять гроші. Зростаючі тарифи і ціни, низькі зарплати і відсутність соціальних гарантій виштовхують людей з країни. Україна втрачає кваліфіковану робочу силу і контроль над своїми національними ресурсами. Але замість реальних справ уряд плодить «концепції» про те, як через кілька років все стане набагато краще», – сказав політик.

За його словами, розроблений командою Шмигаля проект «стратегії економічної безпеки» – дивний і суперечливий документ.

«У ньому влада фактично визнає, що політика останніх років штовхає країну в прірву. Але як вибиратися з цієї прірви Зе-команда не знає і на практиці продовжує нищити економіку. Влада відмовляється допомагати вітчизняним виробникам і підвищувати рівень життя людей. У Державному бюджеті на ці цілі закладаються мізерні ресурси. Посилюється контроль кредиторів над стратегічними державними активами. Незважаючи на соціальні та продовольчі ризики, влада відкриває ринок землі. Під політичні зобов'язання бездумно нарощуються зовнішні борги. Замість розвитку відносин з торгово-економічними партнерами – бачимо політику санкцій і обмежень, надиктовану геополітичними фантазіями Зе-команди. Незважаючи на те, що Китай став провідним торговельно-економічним партнером України, під санкції Зе-влади потрапили китайські інвестори. Про які інвестиції та нові ринки для українських експортерів може йти мова, якщо влада своїми руками руйнує відносини з найбільш динамічно зростаючою економікою світу», – підкреслив Юрій Бойко.

Співголова ОП-ЗЖ зазначив, що у Зе-команди немає ні політичної волі, ні професійних якостей, щоб змінити курс, подолати кризу української економіки і захистити українські економічні інтереси.

«ОП-ЗЖ – єдина політична сила, яка ставить собі це завдання. Інші змагаються за позицію більш ефективних «ліквідаторів» нашого економічного суверенітету. Ми не станемо «проїдати» кредити, а забезпечимо інвестиції в розвиток економіки і підвищення рівня життя людей. Зупинимо безглузду політику санкцій і розпродажів, забезпечимо українським експортерам широкі ринки збуту. Замість спекулятивних боргових пірамід, які будує Зе-влада, забезпечимо приплив капіталу у вітчизняну промисловість. Підтримаємо підприємства, які створюють високооплачувані робочі місця, щоб українцям не доводилося гнути спину, збираючи врожаї за кордоном. А цьому уряду пора зробити єдине, чого від нього чекають всі громадяни, – це написати заяви про відставку», – резюмував Юрій Бойко.

Опубліковано: 11 березня 2021
×
Приєднатися