Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Влада робить вітчизняні підприємства неконкурентоспроможними і на внутрішньому, і на міжнародному ринках

Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко написав у Facebook.

«Вітчизняні підприємства можуть бути конкурентоспроможними і на внутрішньому, і на міжнародному ринках. Але з нинішньою державною політикою, а точніше - за її відсутності, це неможливо», - зазначив Юрій Бойко після відвідин «Сумихімпром».

Він додав, що це одне із передових підприємств країни у хімічній галузі із виробництва фосфорних мінеральних добрив, і його обсягів достатньо, щоб забезпечити добривами все вітчизняне сільське господарство, але драконівські ціни на вуглеводні роблять його роботу нерентабельною.

«Влада привела Україну до катастрофічної ситуації в енергетиці - це відчувають на собі і побутові споживачі, і теплокомуненерго, і промисловість, адже суттєве подорожчання енергоресурсів серйозно б'є по виробництву. Тому захист промисловості - це те, чим потрібно займатися негайно, відразу після допомоги людям і бюджетній сфері у проходженні опалювального сезону», - підкреслив опозиційний політик.

Співголова ОП-ЗЖ нагадав, що політсила зареєструвала у Верховній Раді законопроект «Про національного постачальника природного газу», прийняття якого дозволить стабілізувати ціни на вітчизняному газовому ринку.

«Ми запропонували законопроект, який дозволить вивести країну з енергетичного глухого кута, і будемо добиватися його прийняття у парламенті», - резюмував Юрій Бойко.

Опубліковано: 19 жовтня 2021
×
Приєднатися