Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Винні у масовому вбивстві людей 2 травня обов'язково понесуть покарання

2 травня Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко і народний депутат, голова Одеської міської парторганізації Микола Скорик разом з родичами загиблих і партійцями прийшли до Будинку профспілок в Одесі, щоб вшанувати пам'ять жертв трагедії, що сталася 7 років тому. 2 травня 2014 р. під час акції громадянського протесту десятки людей були оточені, а потім спалені в Будинку профспілок. 48 чоловік загинули, близько 300 отримали поранення.

Юрій Бойко підкреслив, що цей страшний злочин не має терміну давності і рано чи пізно всі винні у вбивстві людей постануть перед судом та понесуть покарання. «Справедливість буде відновлена. Ми її доб'ємося. Ми ніколи не забудемо про тих людей, які тут загинули», – сказав він.

Політик зазначив, що всі ці 7 років розслідування блокується саме владою.

«Попередня влада покривала безпосередніх виконавців і політичних замовників цього злочину. А нинішня – боїться націоналістів і не має політичної волі довести справу до кінця. Два тижні тому ми направили черговий депутатський запит на генпрокурора, на президента, на всіх, хто має до цього стосунок, з вимогою об'єктивного розслідування. І ми не заспокоїмося, поки не доб'ємося того, щоб злочинці були покарані», – підкреслив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

За словами народного депутата Миколи Скорика, без об'єктивного розслідування подій 2 травня ні про яку законність і справедливість у країні не може бути й мови.

«Фракція ОП-ЗЖ зареєструвала Постанову про визнання подій 2 травня одним з найтяжчих злочинів за часів незалежності та неприпустимість подальшого зволікання у розслідуванні. І якщо ми живемо у дійсно європейській країні, де головна цінність – людське життя, то ця Постанова має бути проголосована. Ми зі свого боку будемо робити все, щоб розслідування було об'єктивним і політично неупередженим, щоб винні понесли покарання. Це наш обов'язок перед пам'яттю загиблих», – сказав парламентарій.

Опубліковано: 2 травня 2021
×
Приєднатися