Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: У парламенті мають бути депутати, які виконують свої обіцянки

Верховна Рада нинішнього скликання, яка мала на старті 65% підтримки виборців, сьогодні має лише 6% довіри українців, тому вона не має перспектив. Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив в ефірі «Ток-шоу №1» на телеканалі «Україна 24».

«Парламент, у якого за два роки з 65% підтримки громадян залишилося лише шість, не має перспектив. Більшість не дала відповіді на те, чого очікували люди. Вже всім ясно, що Верховна Рада живе не в тому вимірі, в якому живуть виборці. Люди, які її обирали, хочуть бачити у парламенті депутатів, які відповідають за свої слова та виконують свої обіцянки», – заявив політик.

Він нагадав, що на вибори нинішня влада йшла з гаслами миру на Донбасі, боротьби з бідністю та зниження комунальних тарифів.

«Результат цих двох років є цілком протилежним. Зе-влада злякалася, не зробивши жодного кроку до виконання Мінських угод. Їй забракло професіоналізму, щоб підняти доходи людей. І у неї просто не вистачило здорового глузду, щоб вирішити проблему тарифів», – пояснив народний депутат.

На його думку, єдиним шансом для нинішнього парламенту міг би стати докорінний перегляд порядку денного, до якого мають бути включені законопроекти, необхідні для виконання Мінських угод та подолання енергетичної кризи, а також зміни до проекту бюджету, які спрямовані на підвищення зарплат та пенсій.

Також, за словами політика, слід перетворити на дієвий інструмент контролю за владою тимчасові слідчі комісії парламенту, які на даний момент для монобільшості є способом «забалакати тему» ​.

«У нас у парламенті створено 42 слідчі комісії, які перебувають під контролем «слуг». З них до фінішу дійшли лише дві, а решта лише імітує діяльність. Ми добиватимемося зміни ситуації. Але я не вірю, що «слуги» можуть змінитися. Не вірю, що вони раптом прийдуть до тями і побачать, якими проблемами живуть люди. Вони вже не помічають, що відбувається в реальному житті та тиснуть кнопки, якщо дана команда. Тому нинішня Верховна Рада приречена», – сказав Юрій Бойко.

Опубліковано: 25 листопада 2021
×
Приєднатися