Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: У держбюджеті-2020 має бути закладено збільшення соціальних виплат

Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив під час засідання Погоджувальної ради ВР у понеділок, 16 вересня.

«Анонсований проект держбюджету-2020 знаходиться десь у Міністерстві фінансів, а у Верховній Раді його немає. Тому важко сформувати пропозиції і зауваження. Ми сподіваємось, що у Кабміну вистачить відповідальності не перетворювати бюджет на те, чим він був у попередні роки, коли повним ходом йшло будівництво поліцейської держави з бідним населенням», – зазначив він.

Юрій Бойко підкреслив, що показники бюджету мають бути надані парламентським фракціям до його презентації у п’ятницю. «Потрібно, щоб нам були надані відповідні документи, щоб вони були опрацьовані до п’ятниці – до презентації бюджету. І тоді вже під час презентації ми могли б надати свої пропозиції. Щоб ми не були присутніми на черговому «партійно-господарському активі» часів СРСР, і вся презентація не зводилась до гасла «наздоженемо і переженемо», як це було у виступі прем’єр-міністра під час його представлення», – сказав опозиційний політик.

Юрій Бойко додав, що для опозиціонерів важливо, чи будуть належним чином профінансовані соціальні статті у проекті бюджету-2020. «Питання соціального захисту має принципове значення для людей. Це стосується і пенсій, і відновлення виплат чорнобильцям, і збільшення виплат ветеранам, одиноким матерям і т.ін. – всім тим, хто потребує допомоги держави. Тобто вирішення тих нагальних проблем, про які нам щодня повідомляють наші виборці», – резюмував Співголова фракції опозиціонерів.

Опубліковано: 16 вересня 2019
×
Приєднатися