Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Повага до Конституції та прав людини повинна стати фундаментом для об’єднання і розвитку України

Забезпечення конституційних прав громадян є основним пріоритетом для ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ. Повага до Конституції та прав людини стане запорукою мирного та демократичного розвитку України. Про це завив Співголова ОП-ЗЖ Юрій Бойко, вітаючи українців з 25-ю річницею ухвалення Основного Закону.

Політик відмітив, що Конституція України утвердила демократичні принципи побудови нашої державності.

«Закріпила широкі соціальні, політичні, економічні, культурні права громадян. Створила передумови для суспільного діалогу та єдності українського суспільства. Країна, яка потерпала від нестабільності, політичних конфліктів та соціально-економічних негараздів, отримала довгострокову перспективу розвитку», – сказав він.

Юрій Бойко наголосив, що разом з тим Основний Закон встановив жорсткі вимоги для політиків.

«Дотримання Конституції стало обов’язковим для політичних сил, які будують Україну-мрію. І навпаки – антинародна політика, яка руйнує країну, завжди починалась із порушення конституційних норм», – зазначив парламентарій.

Співголова партії підкреслив, що забезпечення конституційних прав громадян є основним пріоритетом для ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

«Збереження доступної безоплатної медицини і освіти. Створення умов для підвищення рівня життя кожної української родини. Захист мовних та культурних прав національних меншин, створення гарантій їх вільного розвитку. Забезпечення свободи слова, думки, совісті та права голосу. Недопущення цензури та позасудових переслідувань українців – все це обов’язок для відповідальних політичних сил», – акцентував Юрій Бойко.

Політик наголосив, що Україна має бути мирною, справедливою, демократичною, правовою державою.

«Країною, в якій поважають Конституцію, права людини і громадянина. Це фундамент для об’єднання, який пропонує і відстоює ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», – резюмував Співголова партії.

Опубліковано: 28 червня 2021
×
Приєднатися