Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Україна повинна максимально реалізувати потенціал торговельно-економічної співпраці з Китаєм

Посилення торговельно-економічної співпраці з Китаєм відкриває величезні можливості для українських товаровиробників. Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко. 6 липня він взяв участь у Саміті Комуністичної партії Китаю і світових політичних партій з нагоди 100-річного ювілею Компартії, який відбувся у режимі відеоконференції.

Юрій Бойко підкреслив, що сьогодні товарообіг України з Китаєм становить 15 млрд доларів, і це провідний торговельний партнер України, ринок якого постійно зростає.

«У нас є колосальні перспективи для збільшення присутності українських товарів на китайському ринку, але сьогоднішня влада цього не розуміє, про що свідчать провальні проекти співпраці з Китаєм. Через безхребетність і недолугість нинішньої влади наша 40-мільйонна країна втрачає можливість розвивати свою економіку. Це неприпустимо. Ми повинні зробити все, щоб розвивати відносини», – акцентував політик.

Він зазначив, що збільшення постачання українських товарів на ринок Китаю забезпечить створення нових робочих місць у нашій країні.

«З такими партнерами, як Китай, торговельно-економічну співпрацю треба розширювати. Це можливості для вітчизняних підприємств, нові робочі місця, розвиток нашої промисловості. А те, що сьогоднішня влада зациклилася на кількох країнах і не бачить глобального світу – це велика помилка. Такий стан справ треба змінювати і робити все, щоб українська економіка отримувала максимальні можливості для зростання», – резюмував Юрій Бойко.

Опубліковано: 6 липня 2021
×
Приєднатися