Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Тільки шосту частину необхідних грошей отримують лікарні для лікування хворих СОVID-19

«Парламент дав Кабміну всі можливості для боротьби з епідемією, але вони вважали за краще закатати гроші в асфальт, залишивши хворих і лікарів наодинці у боротьбі з епідемією», - про це в ефірі ток-шоу «Право на владу» заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

Політик зазначив, що у влади був час підготуватися до другої хвилі епідемії, про яку говорив весь світ. Попереджали лікарі в Україні. В результаті все знову лягло на плечі лікарів, самих хворих і місцеве самоврядування, зазначив політик.

«Уряд спускає вниз директиви про відкриття нових госпіталів, ліжок, забезпечення обладнанням та медичними кадрами. Але не дає ні копійки на ці завдання. Вимагають виділити гроші з дірявих і перевантажених зобов'язаннями місцевих бюджетів. А завтра будуть звинувачувати мерів і місцевих депутатів у саботажі і зриві боротьби з епідемією. В опорній лікарні Куп'янська (Харківська обл.) на лікування хворого коронавірусною інфекцією виділяють 6 тисяч гривень на 12 днів лікування. Як взагалі таке може бути? Як на ці гроші лікувати людей, забезпечувати необхідними ліками?» - обурився Юрій Бойко.

Відсутність у влади розуміння реальних масштабів захворюваності, недостатнє фінансування, що виділяється на лікування хворих коронавірусом, нестача апаратів ШВЛ і кисню – все це вимагає не розмов, а оперативних та відповідальних дій, вважає народний депутат.

«Влада повинна нарешті стати на бік людей. Те, що вони творили за півроку епідемії, - це ганьба. Цей бардак потрібно припиняти і всі зусилля спрямувати на підтримку і допомогу людям. Сьогодні це питання вже національної безпеки країни», – підкреслив Юрій Бойко.

 

Опубліковано: 20 листопада 2020
×
Приєднатися