Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Ті, хто хочуть розпродати українську землю, не можуть називатися «слугами народу», вони – слуги міжнародних фінансових спекулянтів

Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив під час виступу з трибуни Верховної Ради у середу, 13 листопада.

Він підкреслив, що той обман української народу, який планується з боку так званих слуг народу у земельному питанні, – це закономірне порушення всіх їхніх передвиборних обіцянок.

«Сьогодні ви намагаєтесь ламати через коліно не частину парламенту, а більшість українського народу, який проти продажу землі, який не розуміє і боїться цього законопроекту. Насправді, з сьогоднішнього дня ви можете сміливо називати себе слугами МВФ, слугами Сороса, слугами транснаціональних корпорацій, які лобіювали цей закон. Але ви втрачаєте право називатися слугами народу», – сказав Юрій Бойко, звертаючись до представників монобільшості.

«Наслідки тієї колосальної політичної провокації, яка сьогодні здійснюється в залі, будуть жахливими для України. Тому що для українців земля – це святе. Неприпустимо «під ковдрою», у закритому режимі опрацьовувати законопроект, який стосується і є чутливим для мільйонів громадян. Сама форма роботи над цим законопроектом є жахливою, ганебною і брутальною. Схаменіться, не робіть цього, тому що з сьогоднішнього дня почнеться ваше падіння», – підкреслив Співголова фракції опозиціонерів.

«Що б ви не робили, ми не дамо прийняти цей закон (про відкриття ринку сільгоспземель, – ред.). Цього не дасть зробити народ України», – наголосив Юрій Бойко.

Нагадаємо, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ наполягає на мораторії на продаж землі до проведення всеукраїнського референдуму. Опозиціонери вважають, що вся державна сільгоспземля повинна бути розділена між тими людьми, які не отримали земельні паї під час первинного розпаювання, складено повний Земельний кадастр, забезпечено юридичний захист тих, хто працює на землі. По всій Україні проходять акції протесту проти відкриття ринку землі. Два дня поспіль тисячі аграріїв стоять під Верховною Радою, протестуючи проти розпродажу української землі міжнародним фінансовим спекулянтам.

Опубліковано: 13 листопада 2019
×
Приєднатися