Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Там, де розвели війська, стріляти стали менше, тому цей процес потрібно продовжувати

Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив у Золотому, яке він відвідав в рамках робочої поїздки до Луганської області у четвер, 26 грудня.

Він підкреслив, що розведення військ в районі Золотого принесло свої результати – кількість обстрілів скоротилася. «Після того, як почався процес розведення військ, стріляти стали менше. Це, безумовно, позитивний крок, і цей процес потрібно продовжувати», – сказав політик.

Юрій Бойко також наголосив на необхідності вирішення простих побутових проблем, яких в Золотому накопичилося дуже багато.

«У селищі живе 500 чоловік. Люди ставлять життєві питання: про вивезення сміття, можливість дістатися до Сєвєродонецька, ремонт водопроводу, відновлення та ремонт будинків. І ці питання потрібно вирішувати. Тут людям дуже важко. Ми будемо їм допомагати, тому що на рівні Києва уваги приділяється вкрай мало», – зазначив Співголова фракції опозиціонерів.

«Наш колега, народний депутат Сергій Дунаєв добивався виділення необхідних коштів на Бюджетному комітеті ВР. І ми продовжимо цей процес. Тому що якщо ми не будемо цим займатися, то влада і поготів. Ми будемо добиватися наповнення Фонду регіонального розвитку, щоб з нього виділялися гроші. Тут як ніде потрібна ця підтримка», – підкреслив Юрій Бойко.

Для досягнення миру потрібна тільки політична воля. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вже внесла до парламенту весь пакет документів для реалізації Мінських угод. У тому числі новий законопроект про особливий порядок місцевого самоврядування (№2491). Ми пропонуємо, щоб закон про особливий статус діяв на постійній основі. Щоб цей закон став основою для прийняття всіх наступних законопроектів, в тому числі змін до Конституції та закону про амністію. Ми підтримаємо всі законодавчі ініціативи, що дозволяють реально просуватися шляхом до миру. Українцям не потрібен черговий серіал з імітацією бурхливої ​​діяльності. Всі відповідальні депутати повинні проявити політичну волю і підключитися до обговорення законопроектів, щоб прискорити їх прийняття і прокласти дорогу до миру в Україні.

Опубліковано: 26 грудня 2019
×
Приєднатися