Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Серед основних питань людей – повернення пільг і підвищення пенсій

Більшість питань, з якими звертаються до Співголові фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрія Бойка читачі його Facebook-сторінки і глядачі його YouTube-каналу, стосуються соціальної тематики. Це і тарифи, і субсидії, і пенсії, і відновлення виплат чорнобильцям. Люди, доведені до злиднів п'ятирічкою антинародних реформ попереднього режиму, вимагають відновлення справедливості і підвищення соціальних стандартів.

Юрій Бойко розповів, що народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували пакет законопроектів, спрямованих на соціальний захист людей. Вони передбачають зниження тарифів на послуги ЖКГ і списання боргів тим, хто не міг платити за комуналку, відновлення пільг чорнобильцям (що не було зроблено попередньою владою всупереч рішенню Конституційного Суду), скасування негативних положень «пенсійної реформи», забезпечення соціального захисту мирних громадян, які постраждали в результаті бойових дій і т.ін.

«Питання соціального захисту громадян є для нас принциповим. Держава зобов'язана забезпечити допомогу і підтримку всім, хто її потребує. Ми регулярно спілкуємося з виборцями, тому чітко розуміємо, вирішення яких нагальних проблем вони вимагають в першу чергу», – підкреслив Співголова фракції опозиціонерів.

Юрій Бойко також наголосив, що до порядку денного парламенту повинні потрапляти законопроекти всіх фракцій, а не тільки монобільшості. «При розгляді законопроектів має дотримуватись квотний принцип. Це справедливий підхід, який забезпечить потрапляння законопроектів ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ до зали парламенту», – підкреслив він. Саме це питання було піднято на Погоджувальній раді ВР у понеділок, 16 вересня.

Про це, а також про те, в яких випадках опозиціонери підтримують законодавчі ініціативи нової влади, дивіться у свіжому випуску «Відповідей на питання».

Ви можете залишати свої запитання і звернення в коментарях під відео, надсилати їх на сторінку Юрія Бойка у Facebook або на електронну пошту pressoffice.yb@gmail.com. І не забувайте підписуватися на YouTube-канал Юрія Бойка!

Опубліковано: 16 вересня 2019
×
Приєднатися