Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Зниження тарифів на газ – одне з першочергових завдань нового парламенту

Про це Співголова партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Юрій Бойко заявив в ефірі телеканалу «Інтер» у суботу, 17 серпня.

«Драконівські тарифи призвели до шаленої заборгованості за комунальні послуги та нестачі субсидій. У новому парламенті ми в першочерговому порядку внесемо законопроекти щодо зниження вартості газу і щодо списання заборгованості тим, хто не міг платити за цими захмарними тарифами і був позбавлений субсидій», – сказав політик.

Він наголосив на необхідності якнайшвидшого вирішення даних питань.

«Ці питання є дуже важливими для людей. Влада повинна це зрозуміти і йти шляхом зниження тарифів. Згубність дій уряду, що йде, очевидна – вона призвела до заборгованості та зубожіння людей. І ми будемо це виправляти», – підкреслив Юрій Бойко.

Нагадаємо, завдяки домовленостям, досягнутим Юрієм Бойком і головою Політради ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Віктором Медведчуком з керівництвом РФ і главою «Газпрому», вартість газу для українських споживачів може бути знижена до 3800 грн за тисячу куб. м. Не менш важливим є укладення прямих контрактів між «Газпромом» і українською компанією-оператором на постачання газу. 1 січня 2020 р. спливає термін дії транзитного газового контракту, і не укладення нового може стати серйозною проблемою для економіки країни і роботи всієї української газотранспортної системи.

Опубліковано: 17 серпня 2019
×
Приєднатися