Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Зниження ПДВ – необхідне рішення для стабілізації цін на соціальні продукти

Наразі необхідно розробляти комплекс заходів для стабілізації цінової ситуації, який передбачатиме і зниження ПДВ на соціально значущі продукти. На цьому наголосив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко в ефірі телеканалу «НАШ».

«Наразі просто запровадженням держрегулювання цін на соціально значущі продукти - подорожчання вже не зупинити. Необхідно задіяти весь можливий арсенал ринкових та адміністративних заходів для стримування інфляції. Він має передбачати також зниження ПДВ на продовольчу групу товарів та забезпечення промисловості енергоносіями за доступними цінами», - наголосив Співголова ОП-ЗЖ.

Політик нагадав, що неконтрольоване зростання цін на продовольство, мізерна підтримка фермерів, висока ставка ПДВ на продовольчу групу товарів, на тлі зростання цін на енергоресурси, призвели до того, що ціни на більшість соціальних продуктів харчування в Україні значно зросли.

«За рік хліб подорожчав на 19%, яйця – на 19%, цукор – на 29%, олія – на 39%. В результаті ціни на більшість соціальних продуктів харчування в Україні на сьогодні вищі, ніж у сусідній Польщі, при тому, що середня зарплата в еквіваленті в євро в Польщі більша майже втричі. Уряд, якій нездатний забезпечити продовольчу та енергетичну безпеку країни, має піти у відставку», - резюмував  Юрій Бойко.

Опубліковано: 14 січня 2022
×
Приєднатися