Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Зміна голови української делегації у ТКГ не замінить політичних рішень

Про це у коментарі журналістам заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

«Після досягнення перемир'я всі чекали, якими будуть наступні кроки влади. Сподівалися, що Президент виступить із законодавчими ініціативами, які потрібні для політичного врегулювання збройного конфлікту на сході. Також очікували серйозних кадрових перестановок у групі переговорників. Замість одіозних персонажів, які роблять гучні провокаційні заяви, повинні були прийти відповідальні люди з конструктивною позицією», - зазначив політик.

Але на практиці, за словами Юрія Бойка, цього не сталося.

«Ми побачили укази про військові адміністрації. Відмову від проведення виборів до обласних рад Донецької і Луганської областей. Розмови про необхідність і зовсім скасувати вибори до місцевих рад вздовж всієї лінії розмежування. Всі чиновники, які прагнуть завести переговорний процес у глухий кут, залишилися на своїх місцях. Вони продовжують фантазувати на тему перегляду Мінських угод і нових переговорних форматів. Це дуже погані сигнали. Замість реальних кроків до миру влада продовжує їх імітацію», - вважає народний депутат.

Юрій Бойко підкреслив, що зміна керівництва ТКГ не зможе прикрити відсутність практичних дій.

«Для миру зараз потрібні не гучні імена, а реальні кроки і політичні рішення. Це і внесення до порядку денного роботи парламенту законів, передбачених Мінськими угодами і домовленостями лідерів держав Нормандської четвірки. І прямий діалог з Донецьком і Луганськом, послідовне узгодження і прийняття політичних рішень – це шлях від перемир'я до миру», - резюмував Співголова фракції опозиціонерів.

 

Опубліковано: 30 липня 2020
×
Приєднатися