Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Сьогодні український політикум повинен об'єднатися і допомогти підготуватися до зустрічі у «нормандському форматі»

Про це у програмі «Свобода слова Савіка Шустера» заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

«Сьогодні ми повинні розуміти, що знаходимося у ситуації, коли країна втратила 7% території на Донбасі, два обласних центри - Луганськ і Донецьк, де жили 1,5 млн чоловік. У нас залишилося на непідконтрольній території 5 млн людей! Ми також повинні розуміти, що у нас 1,5 млн біженців і повна відсутність інвестиційних перспектив. Тому що поки буде йти війна, жоден інвестор у країну не прийде», - сказав парламентар.

І, зі слів Юрія Бойка, потрібно розуміти, як виходити з цієї ситуації і знаходити компроміс.

«Якщо хтось думає, що повернути людей і території, відновити цілісність країни можна без компромісу, нехай навіть болісного, але мирним політичним шляхом - не військовим, оскільки військового шляху немає, і це визнав весь світ, - це серйозна помилка. Нам доведеться сказати чесно людям, що потрібен компроміс, і Мінські угоди якраз і були таким компромісом», - пояснив Юрій Бойко.

Всі політики повинні об'єднатися, припинити розхитувати ситуацію і допомогти підготуватися до зустрічі у «нормандському форматі».

«А результатом зустрічі має стати конкретна дорожня карта, як ми виконаємо головний наказ наших виборців - домогтися миру в Україні. Цього хочуть майже 80% українських громадян. Мінські угоди зіграли найважливішу роль - вони зупинили кровопролиття, масові трагедії. Але потім у попереднього президента і парламенту не вистачило політичної волі довести цей процес до кінця. І сьогодні ми повинні зробити цей важливий крок вперед – крок до відновлення миру в Україні», - підкреслив Співголова фракції опозиціонерів.

Фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ вже зареєструвала у Верховній Раді проект Постанови «Про невідкладні заходи щодо припинення бойових дій і відновлення миру, імплементації Мінських угод».

«Ми наполягаємо на невідкладному прийнятті цієї Постанови. Донбас повинен повернутися в Україну, а Україна на Донбас», - резюмував Юрій Бойко.

Опубліковано: 6 жовтня 2019
×
Приєднатися