Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Зростання тарифів стане катастрофою для людей і призведе до колапсу всієї енергосистеми країни

Новий виток цін на газ і електроенергію стане справжньою катастрофою для споживача. А це і населення, і підприємства теплокомуненерго, і бізнес. Тарифному свавіллю влади має бути покладено край. Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

Він зазначив, що чергове підвищення тарифів в умовах величезної заборгованості населення за послуги ЖКГ виглядає абсурдом, але владу це абсолютно не бентежить.

«Борги населення за ЖК-послуги становлять близько 70 млрд гривень. Субсидію отримати неможливо. Щоденне зростання цін геть на все довело людей до зубожіння. Однак влада вважає, що тарифи можна підвищувати й далі. Так, експерти прогнозують зростання вартості опалення вже восени на 30%-40%», – зазначив Юрій Бойко.

Співголова фракції акцентував, що ОП-ЗЖ вже давно зареєструвала у парламенті пакет законопроектів, спрямованих на зниження тарифів, однак влада вперто ігнорує ці ініціативи опозиціонерів.

«Сьогодні є всі можливості припинити тарифне знущання над людьми. Потрібно встановити мораторій на підвищення тарифів, вітчизняний газ, собівартість якого становить близько 3000 грн за тисячу кубів, спрямувати на потреби населення і забезпечити їм підприємства теплокомуненерго, знизити тарифи на електроенергію за рахунок атомної генерації. Також важливо забезпечити субсидіями всіх, хто цього потребує. Ми показали, як все це можна зробити, і внесли необхідні законопроекти. Однак у «слуг народу», мабуть, інші цілі та завдання», – підкреслив політик.

За його словами, тільки повна зміна нинішньої влади може змінити ситуацію в країні.

«Ця Зе-команда живе в якійсь паралельній реальності, де немає бідності і безробіття, де все гаразд з економікою і доходами громадян. Їм абсолютно наплювати на проблеми, з якими українці стикаються щоденно. Пора покласти цьому край. Потрібно йти на перевибори, щоб зупинити руйнування країни і почати наводити лад», – резюмував Юрій Бойко.

Опубліковано: 4 серпня 2021
×
Приєднатися