Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Рейдерство – це візитна картка і ганьба попередньої влади

Про це заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко під час зустрічі з працівниками Новопокровського комбінату хлібопродуктів, який знаходиться в Чугуївському районі Харківської області.

17 липня на прохання кандидата в народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ по 176 округу Дмитра Новицького та працівників комбінату лідер партії Юрій Бойко приїхав в область.

Понад 100 працівників підприємства прийшли на зустріч з опозиціонерами, щоб розповісти про рейдерське захоплення комбінату.

«Єдине питання, яке хвилює наше підприємство сьогодні, – це рейдерське захоплення, що відбулося в порушення всіх законодавчих норм. Тепер намагаються незаконними методами призначити людину, яка не має ніякої довіри трудового колективу, замість чинного директора, який вивів підприємство з кризи», – розповіла Юрію Бойку голова ради трудового колективу Інна Педан.

Вирішенням цього питання парламентарій пообіцяв зайнятися невідкладно. «Ситуація насправді дика. Підприємство було виведено з кризи директором, який нормалізував роботу, вирівняв фінансову ситуацію, забезпечив виплату зарплат людям. І раптом комусь заманулося взяти і замінити керівника. Ось нещодавно про рейдерське захоплення землі мені розповіли теж у вас на Харківщині в Первомайському районі», – сказав Юрій Бойко.

Опозиційний політик зазначив, що рейдерство – це візитна картка і ганьба поперредньої влади.

«Підкуповуються чиновники, «кришує» все це Міністерство юстиції та силовики. Але тут це у них не вийде. Ми цього не допустимо! Для рейдерства не повинно бути ніяких юридичних лазівок. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ викорінить цей рудимент корупції і беззаконня», – наголосив Юрій Бойко.

«Сьогодні у людей немає довіри до державних інституцій, тому трудовий колектив Новопокровського комбінату хлібопродуктів звернувся до мене. Я обов'язково буду захищати інтереси працівників. Я хочу довести, що депутат може бути народним», – підвів підсумок зустрічі Дмитро Новицький.

Опубліковано: 17 липня 2019
×
Приєднатися