Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Заради дітей ми зробимо все, щоб в Україні настав мир

У п’ятницю, 19 липня, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко відвідав дитячий центр реабілітації «Віра, Надія, Любов» в селі Банчени Чернівецької області. У дитячому будинку, що при Свято-Вознесенському Банченському монастирі – сьогодні свято. Дітлахи зустрічають гостей. Свого хрещеного батька – Юрія Бойка – відразу ж ведуть до актової зали.

Як зазначає сам Юрій Бойко, сюди він приїздить напередодні важливих подій у своєму житті, бо саме тут в оточенні свого давнього друга отця Лонгина і вихованців центру він отримує заряд енергії та відпочиває душею.

«Завжди перед якимись значними подіями я намагаюся приїхати сюди. Для мене це справжня віддушина. Спокій і мудрість владики, щасливі посмішки дітей – вони заряджають, сповнюють дуже позитивною енергією», – сказав політик.

Центр було створено більше 20 років тому архієпископом Лонгином (в миру – Михайло Васильович Жар). І весь цей час Юрій Бойко всіляко допомагає і підтримує центр та його вихованців. Сьогодні разом із засновником ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ тут знаходяться народний депутат Михайло Папієв і кандидат від партії по 203-му округу Михайло Жар – один з синів архієпископа Лонгина.

«Сьогодні у нас особлива нагода, тому що один з 450 дітей владики Лонгина – Михайло Жар – балотується до Верховної Ради. І я впевнений, що він переможе. Він знає, як виховувати дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Михайло Жар буде допомагати всім дітям, у яких є проблеми в житті, адже він знає, що це таке», – зазначив Юрій Бойко.

Політик наголосив, що саме заради дітей, заради майбутнього Україні потрібен мир. «Вся країна хоче миру. Чим ближче до лінії фронту, тим більше люди вимагають зупинити війну. І ми це зробимо. Ми вже ведемо переговори з усіма сторонами конфлікту. І після перемоги на виборах ми доб’ємося миру для України. Заради дітей, щоб у них не було нещастя у житті, ми зробимо так, щоб в країні був мир, злагода, і вона розвивалася», – підкреслив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Опубліковано: 19 липня 2019
×
Приєднатися