Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Проблеми з ліквідацією наслідків аварій та стихійних лих показують повний непрофесіоналізм влади

Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив в ефірі ток-шоу «Голос народу» на телеканалі «112 Україна» в п'ятницю, 24 липня.

В якості одного з прикладів непрофесійної роботи влади він навів ситуацію з танкером Delfi. «В Одесі кілька місяців не можуть підняти танкер, розповідають нам казки. Це дикий непрофесіоналізм. І таких прикладів безліч. Непрофесіоналізм – це найгірше, що є сьогодні в органах влади. І це гальмує рух країни вперед. В країні дуже низький рівень дисципліни, в тому числі виконавської, бардак, тому і такі наслідки аварії танкера», – підкреслив Юрій Бойко.

Політик також розкритикував дії уряду в зв'язку з нещодавніми повенями на Західній Україні. «Коли трапляється стихійне лихо такого масштабу, з такими соціальними наслідками, то повинна створюватися урядова комісія, штаб, який там на місці працює і до якого входять представники кількох міністерств. І цей штаб повинен координувати порятунок, допомогу, розселення людей і т.ін. І коли на нараді голів парламентських фракцій з прем'єр-міністром я запитав у нього, хто керівник штабу, він відповів, що там є МНС і він контролює, а низка питань лежить на місцевих адміністраціях. Я сказав, що місцеві адміністрації будуть це робити дуже довго, як, власне, і вийшло», – зазначив Співголова фракції опозиціонерів.

Така ж ситуація і з пожежами в Луганській області. «Після пожеж в Луганській області ми організували допомогу, підключилися підприємства, вивезли сміття і т.ін. Але від держави грошей поки ніхто не отримав», – наголосив парламентарій.

Юрій Бойко підкреслив, що при серйозних НП в країні повинна обов'язково створюватися урядова комісія, завдання якої розслідувати і ліквідовувати наслідки аварій і надзвичайних ситуацій. «Це повинно бути аксіомою – якщо щось трапилося, то створюється урядова комісія, або державна, якщо ситуація важка. І поки не вирішаться всі питання, штаб повинен засідати на місці, а не просто приїхали, попіарилися і поїхали. Я кілька разів брав участь у таких комісіях, в тому числі і щодо повеней. Дикий непрофесіоналізм, безвідповідальність – візитна картка сьогоднішньої влади. Тому у нас сьогодні всюди такі проблеми», – резюмував Співголова партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

Нагадаємо, за завданням Юрія Бойка вже на наступний день після масштабної пожежі на Луганщині був створений штаб допомоги постраждалим. Його очолив народний депутат від ОП-ЗЖ Сергій Дунаєв. Уже в перші дні до роботи штабу приєдналися представники великих підприємств області, волонтери, допомогу надає і благодійний фонд «Кришталеве джерело». Основні роботи проводяться в селі Смолянинове, яке найбільше постраждало від вогню.

Опубліковано: 25 липня 2020
×
Приєднатися