Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Проблеми людей залишаються за бортом роботи Верховної Ради

Про це під час зустрічі з жителями Знам'янки заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, який сьогодні перебував з робочою поїздкою на Кіровоградщині.

На зустріч з опозиційним політиком прийшли працівники «Укрзалізниці», ветерани праці. Вони стурбовані планами влади приватизувати держпідприємство.

Люди вже вголос говорять про те, що цю Раду потрібно переобрати. Знам'янка - великий залізничний вузол, але те, що пропонує влада сьогодні, призведе до закриття робочих місць, зниження транспортного потоку, і як наслідок - зниження доходів залізниці та відрахувань до міського бюджету.

«Знам'янка - місто залізничників. І люди стурбовані тим бездумним сценарієм, за яким сьогодні влада збирається приватизувати цю держкомпанію. На підприємстві і так зарплати низькі, а машиністи виїжджають на заробітки в Польщу, в компанії божевільний некомплект, а приватизація просто залишить людей без роботи», – сказав опозиційний політик.

Юрій Бойко підкреслив, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ категорично проти продажу стратегічних держпідприємств, список яких на законодавчому рівні затвердили «слуги народу».

«Залізниця – це годувальниця і становий хребет економіки. Повинно бути фінансування для її модернізації, і тоді залізниця буде успішною, а люди не будуть їхати в пошуках роботи в інші країни. Ми категорично проти продажу стратегічних підприємств. Люди дають нам головний наказ - боротися до кінця. І ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ продовжуватиме боротися - і за залізницю, і за українську землю, і за все те, що сьогодні турбує людей», – підкреслив Юрій Бойко.

 

Опубліковано: 7 листопада 2019
×
Приєднатися