Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Юрiй Бойко взяв участь у XIV конференції Запорізької регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

15 вересня відбулася важлива для Запоріжжя та області подія - XIV конференція Запорізької регіональної організації політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ», на яку прибуло понад 300 партійців з усіх куточків Запорізької області.

У роботі конференції взяв участь Співголова партії Юрій Бойко. Він оголосив про старт виборчої кампанії і висловив слова підтримки партійцям.

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ з кожним днем ​​нарощує свій потенціал, збираючи навколо себе все більше однодумців. Люди підтримують нас, тому що бачать реальні кроки партії у досягненні цілей нашої політсили. Ми не змінюємо своїх принципів: ми стояли, і будемо стояти за мир, відстоювати інтереси жителів південного сходу країни, захищати російськомовне населення», - сказав у своєму виступі Юрій Бойко.

Співголова партії висловив упевненість у перемозі кандидатів від ОП-ЗЖ на майбутніх місцевих виборах.

«Я переконаний, що партійцям Запорізької області вдасться стати лідерами на майбутніх виборах. Запорожці і жителі області довіряють місцевим лідерам ОП-ЗЖ, оскільки ви працюєте на благо людей, дбаєте про рішення насущних проблем земляків. Разом всім вам належить вирішити низку складних питань, пов'язаних з екологією, медициною, освітою», - зазначив він.

Голова Запорізької регіональної організації політичної партії ОП-ЗЖ Володимир Кальцев подякував колегам за роботу і побажав впевненості та не зменшувати темп.

«Наша партія - не про гасла і меседжі. Всі ми - депутати, керівники громад, активісти - єдині в одному: зробити все для благополучного і впевненого майбутнього України. Забезпечити комфортне життя для кожного. У наших силах впливати на зниження комунальних тарифів, сприяти відновленню економіки регіону», - сказав Володимир Кальцев.

У ході конференції її учасники затвердили Передвиборчу програму Запорізької регіональної організації політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» на місцевих виборах 25 жовтня.

Опубліковано: 15 вересня 2020
×
Приєднатися