Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: За такої роботи влади нас чекає парламентська криза і перевибори вже навесні

Коли для влади отримання чергового кредиту від МВФ є чимось на кшталт національного свята, то гріш ціна такій владі. Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив у ефірі телеканалу «НАШ».

«Довели до того, що кожен кредит МВФ – це національне свято. У нас негативне сальдо зовнішньої торгівлі товарами перевищило 2,9 млрд дол. Експорт послуг за три квартали 2020 року впав на 12%. А вони, замість того щоб підтримувати і лобіювати вітчизняного виробника, бігають за кредитами. Ми повинні продавати за кордон більше, ніж купуємо. Тоді нам не потрібно буде брати кредити», – сказав Юрій Бойко.

Співголова фракції опозиціонерів зазначив, що втрата ринків СНД, неграмотна політика влади і сліпе виконання вказівок МВФ призвели до того, що Україна втратила 15 млрд доларів експортних надходжень.

«Обсяги промислового виробництва скоротилися у 21 з 25 регіонів країни. У такій ситуації необхідно проводити грамотну кредитну, фіскальну політику, знижувати ціни на енергоносії, допомагати товаровиробнику. А у нас влада про промисловість думати не хоче, ціни на електроенергію зростають, допомоги немає, і це просто вбиває виробництво», – підкреслив він.

Також, за його словами, потрібно не порожні обіцянки роздавати, а дати підприємствам доступ до фінансового ресурсу та підтримати малий і середній бізнес, щоб вони змогли вижити і зберегти робочі місця.

«Реальна підтримка потрібна і фізособам-підприємцям, а не ці смішні 8 тис. грн, які їм пообіцяли. Також потрібно скасувати закон про касові апарати, які раптом вирішили впровадити в розпал епідемії», – зазначив Юрій Бойко.

Політик підкреслив, що всі ці непродумані та хаотичні дії призвели до того, що в країні закінчуються гроші.

«Непрацююча економіка і спроба замінити все кредитами – це тупиковий шлях. Економічні проблеми неминуче призведуть до проблем соціальних і загострення ситуації у суспільстві. Як наслідок – нас чекає парламентська криза, тому що у нас парламентсько-президентська республіка і правляча більшість у Верховній Раді несе не меншу відповідальність, ніж уряд, за ситуацію в країні», – сказав він.

І виходом з глухого кута стали б дострокові парламентські вибори, – вважає Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

«Коли ця криза настане, то будуть перевибори, і я не бачу в цьому нічого страшного. Головне, щоб в країні не було потрясінь. Місцеві вибори показали, наскільки люди не довіряють політичній силі, що прийшла до влади у 2019 році. Так що вибори – це завжди еволюція і шлях вперед, це нове дихання для країни, коли люди дають оцінку тому, що відбувається. Швидше за все, вони відбудуться навесні», – резюмував Юрій Бойко.

Опубліковано: 25 листопада 2020
×
Приєднатися